16.04.2024 15:22
Розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля
![661f08c2a24e1__6400b1c2868b2332863496.jpg 661f08c2a24e1__6400b1c2868b2332863496.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/218613/661f08c2a24e1__6400b1c2868b2332863496.jpg)
Вишнівська сільська рада повідомляє, що 29.03.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків №5 та №6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії (реєстраційний номер справи – 5333).
Місце провадження планованої діяльності - Хмельницька область, Шепетівський район, м. Нетішин.
Суб’єктом господарювання визначені територіальні громади Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської та Київської областей як такі, що можуть зазнати впливу планованої діяльності.
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля